درباره فروشگاه ما

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.
شرکت پایاپای تجارت آذر آبادگان (عمده چی ) در زمینه فروش کالا های اساسی از جمله قند، شکر، روغن، برنج و حبوبات فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیک را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

شرکت پایاپای تجارت آذر آبادگان اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی عمده چی نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.
هدف مدیران عمده چی خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

چرا ما ؟

فروشگاه عمده چی به ارائه کالاهای اساسی از جمله قند ، شکر ، روغن ، برنج ، حبوبات ، رب و …. می پردازد. برتری عمده چی و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر است:

– کیفیت برتر محصولات

– قیمت مناسب

– ارسال سریع به سراسر کشور

– پشتیبانی 24 ساعته

قیمت عمده

ارسال به موقع

ارسال سریع به سراسر کشور

کیفیت برتر محصولات

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

روش های حمل و نقل عمده چی

فروشگاه اینترنتی عمده چی جهت ارسال سفارشات ثبت شده از طریق سیستم، روش های متنوعی را در نظر گرفته است. استفاده از هر یک از این روش ها در اختیار خریدار است.

خریدار می تواند با توجه به حجم خرید و محل اقامت خود، به یکی از روش های مورد اشاره سفارش خود را دریافت نماید.